Fotograf Łódź

Oferta Sesji Rodzinnych

Sesja Rodzinna Łódź - Oferta

Halo Łódź- potrzebna sesja rodzinna?
Podobają Ci się zdjęcia, ale martwisz się, że sesja rodzinna z waszymi dziećmi to się nie uda? To na czym się skupiam, to naturalne fotografie. Sensem mojej pracy jest pokazanie jaką rodziną jesteście. Naturalni, prawdziwi, szczęśliwi. Swoje zdjęcia staram się wykonywać poprzez zabawę. Tak, aby dziecko zapomniało o tym, że robimy zdjęcia. Chcę, aby sesja ze mną była rodzinnym czasem dla Was. Dwie ważne zasady sesji? Nie patrzymy w mój obiektyw. Miło mi też będę jak zostanę na ten czas ciocią Natalką, zamiast nazywać mnie "Panią Fotograf". Gwarantuje, że dziecku będzie łatwiej wtedy otworzyć przede mną swój świat. Ciekawi oferty? Zapraszam!

sesja rodzinna łódź

Sesja rodzinna Łódź - zasada 1

Potrzebuję twojego zaangażowania!

Fotografuję poprzez zabawę! Zastanówcie się kiedy Wy i wasze dzieci czujecie się najlepiej! Jak lubicie spędzać razem czas? Co powoduje, że maluchy śmieją się najgłośniej? Chcę by wszystkie uwieczniane emocje były prawdziwe i potrzebuję do tego Waszej pomocy.

Sesja rodzinna Łódź - zasada 2

Nie w obiektyw, lecz w siebie nawzajem

Celem moich fotografii jest uwiecznianie relacji, Tego wszystkiego co dzieje się miedzy Wami. Miłości, czułych gestów, spojrzeń.. Skupcie się na sobie, a zadzieje się magia. Pragnę troszkę popodglądać Wasz rodzinny świat.

sesja rodzinna łódź

Sesja rodzinna Łódź - zasada 3

Nie Pani Fotograf, a Ciocia Natalka

Zależy mi na tym, aby zbliżyć się do Waszej rodziny. Słowo ciocia od zawsze kojarzy się z kimś bliskim, ciepłym i przyjaznym. Gwarantuję, że przy cioci waszemu maluchowi będzie łatwiej poczuć się pewnie, Nie budujmy zbędnych murów, budujmy mosty. 

sesja rodzinna łódź

Sesja rodzinna Łódź - zasada 4

Bawcie się dobrze!

Sesja to świetny czas by pobyć razem i nigdzie się nie śpieszyć. Spędźcie go najlepiej jak umiecie. Zapomnijcie o tym, że z Wami jestem i bawcie się dobrze!

A jak wyglądają pakiety?

Zaraz po sesji siadam do pracy. Zdjęcia poddaje wstępnej selekcji i obróbce po czym przesyłam Wam galerię online ze zdjęciami do wyboru. Sami decydujecie, które fotografie staną się Waszą najwspanialszą pamiątką na lata. Jakie uśmiechy, uściski i gesty chcecie zatrzymać ze sobą na dłużej. Selekcje wykonujecie w prosty sposób wybieracie: zaznaczacie za pomocą gwiazdek w galerii online. W zależności od ilości wybranych zdjęć mogę Wam zaoferować takie pakiety:

sesja rodzinna łódź

Sesja rodzinna- 450zł

Pakiet obejmuje 10 najlepszych ujęć poddanych mojej autorskiej obróbce graficznej oraz wirtualną galerię zdjęć dzięki której możecie podzielić się pamiątką wraz z bliskimi. 

sesja rodzinna łódź

Dodatkowe ujęcie dokupione po za pakietem: 30zł 

*Cena zawiera:
doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję, opłaty prowadzenia firmy i podatek oraz przetrzymywanie materiału w wirtualnej galerii

Dlaczego warto wykonać sesję rodzinną?

Ile warte są wspomnienia? Dzieci tak szybko rosną, czas ucieka nam przez palce. Poniżej wypisałam kilka powodów dla których uważam, że warto spotkać się ze mną na sesji rodzinnej. 

Fotografuję poprzez zabawę, co oznacza brak sztywnej atmosfery i świetny spędzony rodzinny czas

Nie musisz się martwić o to, że twoje dziecko nie lubi się fotografować

Pomogę Wam przygotować się przed sesją- tak abyście wiedzieli co robić by uzyskać efekt naturalnych fotografii

Chętnie podpowiem Wam jak się ubrać, aby zdjęcia wyglądały spójnie i dobrze

Wszystkie emocje jakie zatrzymuje na zdjęciach dzieją się naprawdę

Wykonane na sesji fotografie to Wasza rodzinna pamiątka na lata

Fotoprodukty!

Wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę! Współpracuje z profesjonalnymi labami fotograficznymi w których odbitki oraz albumy są wykonywane z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Projekt albumu jest przesyłany do Was jeszcze przed wydrukowaniem, dzięki czemu dostaniecie produkt dokładnie taki, na jakim Wam zależy!

sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź

Cenny dodatkowych odbitek

format 10X15- 1,20zł/szt
format 13×18- 2,20zł/szt
format 15X21- 2,90zł/szt
format 15×23- 2,90zł/szt
format 20×20- 7zł/szt
format 20×30- 8zł/szt
format 30×30- 11zł/szt

Ceny albumów

album 20×20 10rozkładówek 280zł
album 20×20 20rozkładówek 380zł
album 25X25 10rozkładówek 380zł
album 25×25 20 rozkładówek 520zł

Jak zarezerwować termin na sesję rodzinną ?

Rezerwacja terminu odbywa się za pomocą wpłaty rezerwacyjnej wysokości 100zł, reszta kwoty jest płatna przelewem w dniu sesji.

OK! To moją ofertę już znasz! Wracamy do oglądania zdjęć?