Fotograf Łódź

Oferta na Chrzest

Reportaż z Chrztu Świętego- Oferta

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię zdjęcia i chcesz zobaczyć jak wygląda moja oferta. Chrzty to szczególne uroczystości- z małymi dziećmi nigdy nie wiadomo jak potoczy się ten dzień: czy nie będą płakać, czy nie zasną wcześniej niż zwykle. Fotografując chrzty staram się być bardzo elastyczna. Jeśli np. maluch zaśnie i nie będzie go na początku imprezy to zawsze staram się zostać dłużej, bo w końcu jestem tu z Wami po to, aby dawać pamiątkę i to ona jest najważniejsza!

A jak wyglądają pakiety?

Fotograf na chrzest Łódź - PAKIET MINI - 850zł

Jestem z Wami podczas uroczystości w kościele oraz dodatkową godzinkę, którą możemy spędzić do wyboru (na sali, na przygotowaniach, bądź zorganizować plener)

W tym pakiecie otrzymujecie:

-50 ujęć po autorskiej obróbce graficznej
-Wirtualną galerię zdjęć

Fotograf na chrzest Łódź - PAKIET 1 - 1150zł

Jestem z Wami od przygotowań po uroczystość w kościele, aż po sale na której zwykle zostaje do tortu.

W tym pakiecie otrzymujecie:

-150 ujęć po autorskiej obróbce graficznej
-Wirtualną galerię zdjęć
-15 wydrukowanych ujęć 15×21

Fotograf na chrzest Łódź - PAKIET 2 - 1350zł

Jestem z Wami od przygotowań w domu, po uroczystość w kościele, aż po sale na której zwykle zostaje do tortu. 

W tym pakiecie otrzymujecie:

-sesje zdjęciową z maluszkiem-najlepiej zaplanować ją miedzy przygotowaniami a kościołem
-200 ujęć po autorskiej obróbce graficznej
-Wirtualną galerię zdjęć
-30 wydrukowanych ujęć 15×21

 

Fotograf na chrzest Łódź - PAKIET 3 - 1650zł

Jestem z Wami od przygotowań w domu, po uroczystość w kościele, aż po sale na której zwykle zostaje do tortu. 

W tym pakiecie otrzymujecie:

-Sesję zdjęciową z maluszkiem-najlepiej zaplanować ją między przygotowaniami, a kościołem
-300 ujęć po autorskiej obróbce graficznej
-Wirtualną galerię zdjęć
-50 wydrukowanych ujęć 15×21

*Cena zawiera:
doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję, opłaty prowadzenia firmy i podatek, wydruki zdjęć na papierze jedwabnym oraz inne produkty zawarte w ofercie, przetrzymywanie materiału w wirtualnej galerii oraz finalne zapakowanie zdjęć i ich wysyłkę 

Co otrzymujecie, ale nie jest wypisane w pakietach

Nasze pierwsze spotkanie na kawie!
Ono nic nie kosztuje i do niczego Was nie zobowiązuje. To od Was zależy czy tego dnia podpiszemy umowę. Możecie na nim zapytać o co chcecie, obejrzeć więcej zdjęć. Chętnie też pomagam i podpowiadam w jakiś organizacyjnych kwestiach. Dla mnie taka kawa to świetna okazja, żeby Was poznać, dużo łatwiej później mi pracować z Wami podczas reportażu, a i u Was obserwuję też mniejszy stres.

Planowanie
Jeśli na spotkaniu zdecydujecie się na podpisanie umowy wspólnie tworzymy mały plan godzinowy waszej uroczystości. Na umowie jest na to odpowiednia tabelka. Wiadomo.. To ustalenia między nami i gdyby się coś lekko zmieniło zawsze można nanieść poprawki. Myślę jednak, że ubranie całości dnia w odpowiednie godziny, miejsca, uwzględnienie przejazdów i wszystkiego co związane z organizacją bardzo pomaga Wam później ustalać kolejne kwestie.

 Legalny biznes
Tak jak już wyżej wspomniałam, jeśli decydujecie się na moje usługi konieczne jest podpisanie umowy. To ona zabezpiecza mnie i Was w razie jakiś losowych wypadków. Jestem legalnie zarejestrowaną firmą. Na każdą część płatności wystawiam fakturę i myślę, że fakt, że w moim życiu poświęcam się tylko i wyłącznie fotografii pozwala Wam spać spokojnie. 

Backup czyli kopie danych
Ile razy słyszałam historię, że dysk się zepsuł i zdjęcia gdzieś przepadły? I nie ma gwarancji na odzyskanie jakiejkolwiek pamiątki dla Was? Tego, że sprzęt czasem sprawia nam psikusy się nie przewidzi. Można jednak dmuchać na zimne. Waszą uroczystość sfotografuję aparatem, który od razu zapisuje dane na dwóch kartach pamięci. Później dane lądują u mnie zawsze na dwóch dyskach. W razie jakichkolwiek awarii sprzętowych możecie być spokojni o Wasze wspomnienia w moich rękach.

Fotoprodukty!

Wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę! Współpracuje z profesjonalnymi labami fotograficznymi w których odbitki oraz albumy są wykonywane z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Projekt albumu jest przesyłany do Was jeszcze przed wydrukowaniem, dzięki czemu dostaniecie produkt dokładnie taki, na jakim Wam zależy!

sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź

Cenny dodatkowych odbitek

format 10X15- 1,20zł/szt
format 13×18- 2,20zł/szt
format 15X21- 2,90zł/szt
format 15×23- 2,90zł/szt
format 20×20- 7zł/szt
format 20×30- 8zł/szt
format 30×30- 11zł/szt

Ceny albumów

album 20×20 10rozkładówek 280zł
album 20×20 20rozkładówek 380zł
album 25X25 10rozkładówek 380zł
album 25×25 20 rozkładówek 520zł

OK! To moją ofertę już znasz! Wracamy do oglądania zdjęć?