Fotograf Łódź

Oferta Ślubna

Fotograf Ślubny Łódź - Oferta ślubna

Poszukiwany fotograf ślubny? Szykuję się wesele? Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię zdjęcia i chcesz zobaczyć jak wygląda moja oferta ślubna. Jestem fotografem ślubnym, lecz nie tylko Łódź jest miejscem w którym fotografuje. Także jeśli jesteście z innego miasta to dojazd nie stanowi dla mnie większego problemu. Zawód fotografa ślubnego to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Liczy się dobra organizacja, sprawne oko i zaangażowanie. Fotografia ślubna to mój ulubiony rodzaj fotografii jaką się zajmuje, ale jest też jednym z trudniejszych przede wszystkim przez mnogość elementów. Co jest dla mnie najważniejsze? Odpowiem krótko! PLANOWANIE.

Fotograf ślubny-przygotowania

Od nich zaczynamy! 
W jaki sposób je zaplanujemy zależy od Waszej koncepcji, dlatego część decyzji często zapada na naszym wspólnym spotkaniu. Zastanawialiście się już jak chcecie by wyglądały? Kogo chcecie mieć blisko siebie w tym ważnym momencie? Gdzie je zorganizować jeśli rozgraniczenie na dwa domy dołożyło by wszystkim stresu i dalekich przejazdów? Planowaliście już moment w którym zobaczycie się po raz pierwszy? Gdzie zrobić błogosławieństwo? A może widzieliście na zdjęciach przygotowania, które odbywały się np. w ogrodzie, ale nie macie pojęcia jak coś takiego zorganizować u siebie? 
Podzielcie się ze mną wszystkimi swoimi pomysłami!
Chętnie służę pomocą. Rozłóżmy ten czas na czynniki pierwsze!

Fotograf ślubny-Zdjęcia detali

To są pierwsze zdjęcia jakie u Was wykonam. Co jest dla mnie istotne? Aby wszystkie elementy waszego ubioru, dodatki, kwiatki, podwiązki itd były naszykowane już w momencie mojego przyjazdy do Was. Mimo iż planuje wszystkie elementy przygotowań ze sporym zapasem czasowym to jednak nie marnujmy go na szukanie zagubionej podwiązki czy zaproszenia. Otrzymujecie ode mnie listę detali do naszykowania tego dnia, abyśmy wszyscy byli spokojni, że o niczym nie zapomnieliśmy.

Fotograf ślubny-First Look

Słyszeliście o nim? Dla mnie to jeden z bardziej wzruszających momentów tego dnia. Kiedy Twój przyszły mąż widzi Cię po raz pierwszy w tej pięknej sukni. Kiedy możesz w jego oczach zobaczyć podziw, wzruszenie i radość, że z taką kobietą jak ty spędzi resztę życia. Moment w którym macie chwilę na swoją miłość.
Jak się odbywa? W prosty sposób! 
Dobrze jest wybrać na niego już wcześniej jakieś miejsce, najlepiej w ogrodzie. Pan Młody stoi tyłem i czeka w napięci. Panna Młoda dochodzi i zakrywa mu oczy, a później się odwracacie. Później już ja chwytam wasze emocje, pocałunki, uśmiechy i wzruszenia po przez kadry. Dla bardziej romantycznych par, bardzo fajnym pomysłem jest też napisanie sobie listów miłosnych i przeczytanie ich sobie nawzajem. 

Fotograf ślubny- Ślub

Wiadomo, że ile par tyle pomysłów na to jak go wziąć. Istnieją teraz śluby cywilne, kościelne, plenerowe i humanistyczne. Każdy wygląda inaczej i wymaga innego podejścia do sprawy. Najpopularniejszym jednak nadal pozostają ceremonie kościelne. 
Jak planujecie swoją?
Jak będzie wyglądało podejście do ołtarza? Z tatą czy może razem? A może chcecie pod ołtarzem zobaczyć się pierwszy raz według starych tradycji? Czy będzie przemawiał bądź śpiewał ktoś dla Was bardzo ważny. 
Opowiedzcie mi o wszystkim na co mam zwrócić uwagę! Sama też mam dla Was kilka istotnych wskazówek!

A po ślubie?

Przychodzi czas na fotografowanie życzeń! 
Mogą odbywać się one pod kościołem lub na sali. Przy tym drugim rozwiązaniu i tak trzeba wziąć pod uwagę gości których nie będzie na weselu, a przyjdą na mszę.
A jak wygląda przejazd na salę? 
Zwykle, jeśli życzenia robimy pod kościołem to fotografuję do mniej więcej połowy, potem jadę już na sale. Dlaczego to ważne?
Przede wszystkim nie mogę być spóźniona na wasze przywitanie chlebem i solą. Nie wyobrażam sobie, aby para młoda i goście weselni musieli na mnie czekać.. Aut w jedno miejsce jedzie mnóstwo i gdy już wpadnę w jakiś korek, lub będę miała problem z zaparkowaniem auta.. To tych problemów nie przeskoczę, ale mogę je przewidzieć wcześniej. 
Lubię zrobić zdjęcia pustej sali, wiedzieć jakiego miejsca i światła mogę się spodziewać, aby na wasze wejście być już gotowa

Moje fotografowanie zabawy weselnej...

Po wejściu na salę fotografuję toast i po obiadku mamy jeden z ważniejszych momentów jakim jest pierwszy taniec. Lubię wiedzieć jak on jest zaplanowany, aby nic mnie nie zaskoczyło. Ciężki dym, race na refrenie, a może coś więcej?
Później przechodzimy już do zabawy! Jeśli podczas wesela planujemy dodatkowe zdjęcia np z zimnymi ogniami bądź z racami dymnymi dobrze jest to skonfrontować wraz z planem posiłków sali. Dokładne szczegóły już wtedy dogaduję wraz z orkiestrą i wszystko wychodzi tak jak potrzeba.
Czego nie robię? 
Nie fotografuję podczas jedzenia. Uważam, że to dość niekomfortowe dla gości, a i ja podczas posiłków potrzebuję chwili przerwy by podładować baterię.

Oczepiny i tort weselny!

Oczepiny zwykle kończą całą oficjalną część imprezy i tym samym po nich ja zwykle kończę swoją pracę. Jeśli podziękowania dla rodziców planujecie zrobić po oczepinach warto o tym ze mną porozmawiać. 

Moje zadanie to ograniczyć Wasz stres do minimum! Dlatego stram się być bardzo pomocna we wszystkim czego ode mnie potrzebujecie.

A jak wyglądają pakiety?

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ - Sesja Ślubna 700zł:

W ramach tej usługi otrzymujecie:

– 20 zdjęć poddanych mojej autorskiej obróbce graficznej
-Wirtualną galerię zdjęć
– 20 wydrukowanych pamiątkowych ujęć w formacie 15×21

– każde dodatkowe ujęcie w kwocie 30zł

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ - Pakiet Mini 3500zł:

Jestem z Wami od przygotowań w domu, po ceremonię ślubu oraz na przyjęciu weselnym do 1:00 w nocy.

W tym pakiecie otrzymujecie:

-MINI sesję zdjęciową wykonaną w dniu ślubu
– 500 ujęć z wesela poddanych mojej autorskiej obróbce graficznej
-Wyjątkowe ujęcia z zimnymi ogniami podczas wesela
-Wirtualną galerię zdjęć

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ - Pakiet Standard 4500zł:

Jestem z Wami od przygotowań w domu, po ceremonię ślubu oraz na przyjęciu weselnym do 1:00 w nocy.

W tym pakiecie otrzymujecie:

-MINI sesję zdjęciową wykonaną w dniu ślubu
– 500 ujęć z wesela poddanych mojej autorskiej obróbce graficznej
-Wyjątkowe ujęcia z zimnymi ogniami podczas wesela
-Zdjęcia w formie elektronicznej na drewnianym pendrivie
-Wirtualną galerię zdjęć
-80 zdjęć wywołanych w profesjonalnym labie fotograficznym, format 10×15
-Sesje plenerową w wybranym miejscu i terminie (40 ujęć w formie elektronicznej)

FOTOGRAF ŚLUBNY ŁÓDŹ- Pakiet Premium 5500zł:

Jestem z Wami od przygotowań w domu, po ceremonię ślubu oraz na przyjęciu weselnym do 1:00 w nocy.

W tym pakiecie otrzymujecie:

-Sesje narzeczeńska ( 40 ujęć w formie elektronicznej)
-MINI sesję zdjęciową wykonaną w dniu ślubu
– 500 ujęć z wesela po autorskiej obróbce graficznej
-Wyjątkowe ujęcia z zimnymi ogniami podczas wesela
-Zdjęcia w formie elektronicznej na drewnianym pendrivie
-Wirtualną galerię zdjęć
-Fotoksiążkę zawierającą 20 rozkładówek (ok. 100 zdjęć) w grubej oprawie
-Sesje plenerową w wybranym terminie (40 ujęć w formie elektronicznej)

Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź

*Cena zawiera:
doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję, opłaty prowadzenia firmy i podatek, wydruki zdjęć na papierze jedwabnym oraz inne produkty zawarte w ofercie, przetrzymywanie materiału w wirtualnej galerii oraz finalne zapakowanie zdjęć i ich wysyłkę 

Co otrzymujecie, ale nie jest wypisane w pakietach

Nasze pierwsze spotkanie na kawie!
Ono nic nie kosztuje i do niczego Was nie zobowiązuje. To od Was zależy czy tego dnia podpiszemy umowę. Możecie na nim zapytać o co chcecie, obejrzeć pełny reportaż ślubny. Chętnie też pomagam i podpowiadam w jakiś organizacyjnych kwestiach. Dla mnie taka kawa to świetna okazja, żeby Was poznać, dużo łatwiej później mi pracować z Wami podczas reportażu, a i u Was obserwuję też mniejszy stres. Myślę też, że wybierając swojego fotografa na ślub trzeba też sprawdzić czy można mu zaufać!

Plan ślubu
Jeśli na spotkaniu zdecydujecie się na podpisanie umowy wspólnie tworzymy plan Waszego dnia ślubu. Na umowie jest na to odpowiednia tabelka. Wiadomo.. To ustalenia między nami i gdyby się coś lekko zmieniło zawsze można nanieść poprawki. Myślę jednak, że ubranie całości dnia w odpowiednie godziny, miejsca, uwzględnienie przejazdów i wszystkiego co związane z organizacją bardzo pomaga Wam później ustalać kolejne kwestie jak fryzjer, makijaż itp. 

 Legalny biznes
Tak jak już wyżej wspomniałam, jeśli decydujecie się na moje usługi konieczne jest podpisanie umowy. To ona zabezpiecza mnie i Was w razie jakiś losowych wypadków. Jestem legalnie zarejestrowaną firmą. Na każdą część płatności wystawiam fakturę i myślę, że fakt, że w moim życiu poświęcam się tylko i wyłącznie fotografii pozwala moim parą spać spokojnie. 

Backup czyli kopie danych
Ile razy słyszałam historię, że dysk się zepsuł i zdjęcia z wesela młodych gdzieś przepadły? I nie ma gwarancji na odzyskanie jakiejkolwiek pamiątki dla Was? Tego, że sprzęt czasem sprawia nam psikusy się nie przewidzi. Można jednak dmuchać na zimne. Wasze wesele sfotografuję aparatem, który od razu zapisuje dane na dwóch kartach pamięci. Później dane lądują u mnie zawsze na dwóch dyskach. W razie jakichkolwiek awarii sprzętowych u mnie, możecie być spokojni o wasze wspomnienia w moich rękach.

Fotoprodukty!

Wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę! Współpracuje z profesjonalnymi labami fotograficznymi w których odbitki oraz albumy są wykonywane z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Projekt albumu jest przesyłany do Was jeszcze przed wydrukowaniem, dzięki czemu dostaniecie produkt dokładnie taki, na jakim Wam zależy!

sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź

Cenny dodatkowych odbitek

format 10X15- 1,20zł/szt
format 13×18- 2,20zł/szt
format 15X21- 2,90zł/szt
format 15×23- 2,90zł/szt
format 20×20- 7zł/szt
format 20×30- 8zł/szt
format 30×30- 11zł/szt

Ceny albumów

album 20×20 10rozkładówek 280zł
album 20×20 20rozkładówek 380zł
album 25X25 10rozkładówek 380zł
album 25×25 20 rozkładówek 520zł

Czym pachnie las?

Dla mnie pachnie chłodem w upalny dzień, pachnie wakacjami nad morzem gdzie pokonuje się drogę, by postawić stopę na gorącym piasku i poczuć promienie słońca na twarzy. Pachnie tez odpoczynkiem, wyciszeniem.. brzmi śpiewem ptaków, szumem wiatru i ciszą..
Może dlatego czuje taka błogość i radość przygotowując zdjęcia do oddania dla was. Razem ze zdjęciami oddaje wam las w pudełku.

OK! To moją ofertę już znasz! Wracamy do oglądania zdjęć?