Fotograf Łódź

ŚLUB PAULINY I ADAMA W STARYM KINIE W ŁODZI

WESELE W STARYM KINIE

Łódź to bardzo filmowe miasto! Idealnie ten charakter miasta podkreśla restauracja Stare kino. Jak dla mnie jest to jedno z piękniejszych miejsc w Łodzi w jakim można zorganizować swój ślub i wesele. Gdy usłyszałam o tym weselu wiedziałam, że będzie ono niesamowicie piękne i tak właśnie było.

Stare Kino Łódź
Stare Kino Łódź
stare kino lodz

Zaczęliśmy od przygotowań w niezwykle klimatycznych filmowych pokojach! Najpierw zajrzałam do Adama

Adam gotowy, więc raz dwa lecę zobaczyć jak przygotowania idą u Pauliny! Dla mnie ten moment jest trochę jak Wasza niezwykła i emocjonalna sesja portretowa. Tworzymy tu również zdjęcia detali, aby naszym wspomnieniom nie umknął najmniejszy drobiazg w jaki włożyliście serce podczas przygotowań. P.S. Ten pokój Starego Kina ma niesamowite światło do zdjęć. Sami zobaczcie!

Po przygotowaniach przyszła chwila na first looka. Jest to moment, w którym widzicie się po raz pierwszy przed ślubem. Towarzyszą temu potężne emocje, więc nigdy nie pomijam tego elementu, a wspólnie z Wami- aranżuje go, co pozwala jeszcze mocniej go przeżyć!

WESELE W STARYM KINIE

Następny element to mini sesja. Jeśli pojawił się lekki stresik przed ślubem, to gwarantuje, że zniknie w ramionach ukochanej osoby! To chwila dla Was, bo Wy jesteście najważniejsi tego dnia. Odrobiona bliskości pomoże nastroić się na najważniejszy moment tego dnia jakim jest- ŚLUB!

A teraz przed nami to na co tak bardzo czekacie- ŚLUB!  To etap, na którym często sama się wzruszam.

I mamy to! Minęła chwila, a wychodzicie stąd razem jako mąż i żona! Teraz czas na GRATULACJE, od wszystkich gości i mnóstwo ciepłych słów!

I z życzeń idziemy już prosto na salę! Swoje fotografowanie zaczynam od kilku detali, które pokażą ten piękny wystrój, a potem.. to już zabawa do białego rana!

Nic dodać nic ująć! Ten dzień przebieg po prostu idealnie! Jestem pewna, że Paulina i Adam nigdy tego nie zapomną. Taniec, zabawa, konkursy, a to Wszystko w niezwykłych wnętrzach restauracji Stare Kino.

A jeśli podobał Ci się ten reportaż to koniecznie