O MNIE

FOTOOPOWIEŚCI

OFERTA

PORADNIKI

KONTAKT

ŚLUBNE

CHRZTY

SESJE

KOMUNIE

18-STKI

SESJA ŚLUBNA ILONY I TOMKA
Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź
TATIANA & KAROL- SESJA ŚLUBNA
A&M MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA
POPRAWIAMY W POPRAWINY <3 KLAUDIA I MAREK
ANGELIKA I KONRAD- TO JEST MIŁOŚĆ

ŚLUBNE

CHRZTY

SESJE

KOMUNIE

18-STKI

A&M MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA
kadrowalnia-natalia-markowska-fotograf-lodz-chrzest-swiety-slub-wesele-komunia-ozorkow-zgierz-leczyca-poddebice
SESJA ŚLUBNA ILONY I TOMKA
TATIANA & KAROL- SESJA ŚLUBNA
A&M MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

ŚLUBNE

CHRZTY

SESJE

KOMUNIE

18-STKI

Sylwia w zaczarowanym lesie..
Historia pewnego rodzeństwa.. Jula i Jaś
Historia pewnego rodzeństwa.. Jula i Jaś

ŚLUBNE

CHRZTY

SESJE

KOMUNIE

18-STKI

Komunia Wiktorii w bajecznej Nostalgii
Komunia Kuby

ŚLUBNE

CHRZTY

SESJE

KOMUNIE

18-STKI

Jak Wiktoria wchodzi w dorosłość to z wielkim hukiem!

INSTAGRAM

@kadrowalnia

Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź
Kadrowalnia Natalia Markowska @2022

Polityka prywatności

Previous slide
Next slide
kadrowalnia fotograf ślubny łódź

Cześć! Czekałam na Ciebie.

Jestem Natalia i nie przesadzę mówiąc, że fotografia to jest moje drugie imię.
Zwłaszcza, że od rodziców drugiego nie dostałam 😉 Wszystko zaczęło się w 2015 roku, trochę z przypadku wykonałam pierwszy reportaż i zakochałam się w tej pracy! Jestem bardzo emocjonalną osobą i mogę powiedzieć, że ta praca mnie zaspokaja i pod tym względem. 
Największą przyjemność mam z fotografowania ślubów <3 W końcu nie od dziś wiadomo, że miłość rządzi światem…

OFERTA

FOTOOPOWIEŚCI

Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź
TATIANA & KAROL- SESJA ŚLUBNA
SESJA ŚLUBNA ILONY I TOMKA
POPRAWIAMY! KLAUDIA I MAREK
CHRZEST ŚWIĘTY MAJECZKI
ANGELIKA I KONRAD- TO JEST MIŁOŚĆ
MAŁA JULA - CHRZEST W OZORKOWIE


JESLI CZUJESZ, ŻE CHCIAŁBYŚ ZE MNĄ PRACOWAĆ ODEZWIJ SIĘ I
K O N T A K T

INSTAGRAM

@kadrowalnia

Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź

Cześć!! Czekałam na Ciebie!

Bo właśnie dla Ciebie to wszystko stworzyłam! Rozgość się i obejrzyj moją pracę. Zawsze wkładam w nią 100% mojego serca. A jest ogromne! W razie pytań tu jest mój mail. Pytaj śmiało o wszystkie niejasności. Jestem tu przecież po to, aby dać ci wspaniałą pamiątkę. Z chwil, które akurat teraz potrzebujesz uwiecznić.

natalia@kadrowalnia.pl

Do usłyszenia!

Spełniłam marzenie!!!

Od tego marzenia wszystko się zaczęło. Ja po prostu chciałam być fotografem. Chciałam dzielić z Wami każdy ważny uśmiech i każdą ważną chwilę. Chciałam móc widzieć Wasze wzruszenia. Chciałam oglądać jak niesamowite niespodzianki szykujecie dla siebie i jaką macie z nich radość. Chciałam słuchać jak drżą wam głosy podczas przysięgi małżeńskiej w kościele. Chciałam dostać od Was tą niesamowitą energię, która nosicie w sobie. Chciałam móc zasypiać zawsze z ogromnym uśmiechem na ustach wspominając wszystko to co przeżyłam z Wami w mojej pracy. Chciałam Was poznać.
Chciałam i MAM! Także pisz do mnie śmiało, bo każda wymieniona z Tobą wiadomość i każdy reportaż jaki przyjdzie mi dla Ciebie wykonać to moje powołanie. 
natalia@kadrowalnia.pl
781-682-464

Czekam na Ciebie <3 


Jestem fotografem mieszkającym w Łodzi

Pracuję też sporo na terenie Ozorkowa i okolic, ponieważ tam znajduje się mój dom rodzinny. Ale dla Ciebie jestem w stanie dojechać w wiele miejsc. Poznajmy się trochę lepiej.
Cześć!
Jestem Natalia i zajmuję się fotografowanie Was-na sesjach i reportażach.
To co najbardziej kocham łapać na moich zdjęciach to są właśnie EMOCJE. Wszystkie Wasze spontaniczne buziaki, wielkie przytulasy, wygłupy, wzruszenia, nadają sens mojej pracy. A ponieważ jestem bardzo wrażliwa to już dawno zakochałam się w tym co robię i jestem szalenie szczęśliwa. Współpracuję z wspaniałymi ludzmi, mam nadzieję, że i ty jesteś jednym z nich…

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ŚWIATA

Prywatnie jestem psią mamą, minimalistką i wielbicielką lodów cytrynowych. Uwielbiam wszystko co naturalne. Wiatr we włosach, zapach deszczu, szum morza i piasek pod stopami gdy przychodzi czas na upragnione wakacje. W czasie górskich wycieczek czuję, że moje serce bije szybciej. Odpoczynek pozwala mi na chwilę regeneracji, by wrócić do Was z jeszcze większą dawką pozytywnej energii!

Zapytaj o termin...

Cześć!!

Wiem po co tu jesteś!
Prawdopodobnie zdecydowałeś się zadbać trochę o marketing swojej firmy. Lepiej nie mogłeś trafić!
W marketingu liczy się chwila - pierwsze wrażenie na temat produktu lub usługi, na które mamy dosłownie pare sekund. Dlatego najlepiej jest przemawiać do ludzi obrazem! To on zwraca uwagę klientów, pokazuje profesjonalizm twojego biznesu i sprawia, że ludzie sami chętnie lgną do tego co im proponujesz.
Moje zdjęcia znają język twojego klienta.
Jestem młodą osobą ze świeżym spojrzeniem i pomysłami. Przetestuj mnie : )
Chętnie pomogę, ale żeby to zrobić musisz się do mnie odezwać, abym mogła poznać twój biznes.
natalia@kadrowalnia.pl

Czekam na Ciebie!

Jak wybrać fotografa produktowego?

Przede wszystkim nie kieruj się ceną.
Sama prowadzę firmę, której owoce oglądasz właśnie na tej stronie. Uważam, że pieniądze wydane na marketing to najlepiej ulokowane pieniądze.

Bo one zawsze do nas wracają! Więcej, bądź mniej: zależy od tego na ile skuteczna jest nasza reklama.

Życzę Ci, aby ta twoja zmiotła konkurecję- tak wielu z nas przecież o tym marzy. Żeby to zrobić pamiętaj o sile reklamy i znajdź fotografa, którego styl pracy najlepiej do Ciebie przemawia.

Być może to ja?
Tego pragnę!!! Aby móc Ci pomóc i słuchać później miłych wiadomości o tym jak powiększyłeś swoją sprzedaż.
Cieszmy się wspólnie z twojego sukcesu.

Zdjęcie jest tylko obrazem?

To pewne, ale czy działa tylko na zmysł wzroku?
Co ze zdjęciem, które pobudza odbiorce dużo głębiej?

Robisz się głodny?
Może twoja wyobraźnia przytacza Ci znane już wcześniej zapachy?
Albo patrząc na pewne zdjęcia czujesz delikatność i miękkość przedstawionych na nich materiałów?
Być może czujesz ich temperaturę? Konsystencję, wilgotność? Czujesz jakby przez dotyk, że coś jest ostre i kłujące?
Czujesz to?
Jeśli tak to z pewnością inny odbiorca też to poczuje.
A to jest naszym wspólnym celem, aby twój klient poczuł produkt jak największą ilością zmysłów. Poczuł to jaki będzie z niego zadowolony jeszcze przed tym zanim go otrzyma.
Pozwólmy mu go zapragnąć!

Co powoduje, że podejmujemy decyzję o zakupie?

Czemu akurat właśnie tego pragniemy.
Dlaczego gdy ktoś jeździ autem marki porsche robimy wielkie wow, jeśli pod wględem utrzymania i eksplatacji czasem nowy opel byłby dużo korzystniejszy?
Dlaczego zabijamy się o to by mieć jak największe telewizory, mimo iż mniejsze do pewnych domów byłyby dużo zdrowsze dla naszych oczu?

Odpowiedz jest prosta! Posiadanie rzeczy wywołuje u nas różne stany.

Ludzie nigdy nie kupują samej rzeczy- kupują to jak będą się czuć posiadając ją i użytkując. Kupują poczucie się pięknym, wyjątkowym, prestiżowym. Kupują poczucie komfortu, radość z wyglądu danej rzeczy oraz swoje zadowolenie.
Całym światem rządzi język emocji.
Musisz tylko nauczyć się mówić tym języku.

Kadrowalnia Natalia Markowska Fotograf

Witam Cię ciepło na mojej stronie. Jestem fotografem z Łodzi i całym serduszkiem kocham moją pracę. Zajmuję się fotografią reportażową taką jak fotografowanie ślubów, chrztów, komunii, 18stek i innych ważnych dla Was uroczystości. Potrzebujesz mnie w plenerze? Da się zrobić! 
Dodatkowo od pewnego czasu pokochałam fotografię produktową. Jeśli prowadzisz biznes to chętnie Ci pomogę! Jak to mówią reklama dźwignią handlu! A zdjęcia reklamowe to mój konik!
tel:781-682-464 mail:natalia@kadrowalnia.pl

Zdjęcia reportażowe

Chcę zobaczyć twoje prace!

Zdjęcia produktowe

Chcę zobaczyć twoje prace!

O mnie!

Cześć! Jestem Natalka i przyszedł czas by się lepiej poznać. Bardzo chcę, abyście na sesjach wpuścili mnie trochę do swojego świata, pomyślałam więc, że sprawiedliwie będzie przedstawić Wam też i mój. Jest pełen miłości do rodziny, psiej radości mojej białej pociechy, masy codziennego uśmiechu i radości z tego co mam. Zapraszam…

Jestem fotografem!

Od tego marzenia wszystko się zaczęło. Ja po prostu chciałam być fotografem. Chciałam dzielić z Wami każdy ważny uśmiech i każdą ważną chwilę. Chciałam móc widzieć Wasze wzruszenia. Chciałam oglądać jak niesamowite niespodzianki szykujecie dla siebie i jaką macie z nich radość. Chciałam słuchać jak drżą Wam głosy podczas przysięgi małżeńskiej w kościele. Chciałam dostać od Was tą niesamowitą energię, która nosicie w sobie. Chciałam móc zasypiać zawsze z ogromnym uśmiechem na ustach wspominając wszystko to co przeżyłam z Wami w mojej pracy. Chciałam Was poznać.
Chciałam i MAM! I to gdzie teraz jestem jest w tym momencie moją największą dumą, a słowa chyba nawet nie są w stanie opisać jaka to dla mnie radość! 

Jak się zaczęło?

Zaczęło się już dawno, zaraz po 18stce, gdy kupiłam pierwszy porządny aparat, a fascynacja zdjęciami nie umiała mi minąć. Pierwszy reportaż wykonałam w 2015 roku, jednak najważniejszy był jednak MAJ- 5 lat później. Wtedy w moim sercu i w głowie pojawiła się myśl „BĘDĘ ŻYĆ TYLKO Z FOTOGRAFII” i dosyć szybką myśl tą przekształciłam w cel z konkretnym planem realizacji. Pracowałam na to marzenie każdego dnia otaczając się wszystkim co z fotografią związane: czytając książki, czerpiąc wiedzę od moich fotograficznych autorytetów, ucząc się pracy z ludźmi, tajników dobrej obróbki. Zaczęłam nawet uczęszczać na zajęcia szkoły dla fotografów poznając tym samym kilka bardzo utalentowanych osób. Jednak nie zaspokoiło to mojego głodu wiedzy, zaczęłam uczestniczyć w warsztatach fotograficznych i wtedy dostrzegłam w swojej pracy dużo większy rozwój. 

Masz dla mnie jakieś fotki do zrobienia? Pisz śmiało, a ja już sprawdzam wolny termin w kalendarzu

Na codzień mieszkam w Łodzi, ale dojazd nie stanowił nigdy dla mnie problemu! 

Prywatnie..

To może 6 faktów o mnie?

 1. Jestem zakochana w górach
  Jeśli miałabym wymienić jedną rzecz, po za fotografią, która powoduje, że moje serce bije szybciej- zdecydowanie były by to góry! Są dla mnie pokonywaniem moich słabości i leków, dają mi poczucie, że mogę osiągać więcej niż mi się wydaje. 
 2. Mam psa o fotograficznym imieniu
  Pixel jest ze mną od 2018 roku i czasem mam wrażenie, że to więcej niż pies. Jest członkiem rodziny, a psiaki to jedna z moich słabości.. Także jeśli ktoś jest chętny zabrać psa na sesję, to bez miziania za uchem się nie obejdzie.
 3. W życiu stawiam na marzenia
  Brak działania jest na wstępnie skazany na porażkę. Uważam, że warto jest sięgać w życiu po swoje i mieć odwagę. Smak spełnionego marzenia to coś czego nie da opisać się słowami! 
 4. Jestem minimalistką
  Żyje nie po to by posiadać, lecz by przeżywać. By móc czerpać radość z tego co mnie otacza, doceniać ludzi których mam obok i mieć czas na wszystko co dla mnie ważne.
 5. Myślę optymistycznie
  Po prostu wiem, że będzie dobrze, nawet jak są trudności to wierzę, że je pokonam, ponieważ ufam sobie. Z takim podejściem naprawdę lepiej się żyje
 6. Uwielbiam muzykę i taniec
  Dlatego na weselach czuję się jak ryba w wodzie. Dzięki temu, nie czuję dużego spadku energii pod koniec pracy!