Fotograf Łódź

SESJA WIZERUNKOWA I PRODUKTOWA- PLONY SUSZONE KWIATY

Sesję wizerunkową zrealizowaliśmy u Darii w domu. To ona właśnie jest autorką tych wszystkich przepięknych wianków i bukietów, które możesz znaleźć poniżej. Wyczekiwałyśmy pięknego światła, które rozgrzeje nasze zdjęcia i przekaże też ciepło jakim Daria obdarza ludzi dla których pracuje oraz każdą ze swoich prac. Widać w nich zaangażowanie i serce.. Niestety, ta niedziela była chyba jedną z bardziej pochmurnych w tym tygodniu, ale cóż. Wszystko naszykowane, więc działamy! Gdy weszłam do domu jakieś 90% mojej uwagi pochłonął mały Krzyś. I on się załapał na parę fotek. A jak zobaczyłam te prace.. No istny obłęd! Jeśli ktoś jest zainteresowany, Darie możecie znaleźć na instagramie pod linkiem ponieżej

Tak wygląda sesja! Jednak to nie jedyna okazję podczas której miałam wielką przyjemność fotografować piękne prace Plonów. Wraz z moją ekipą fotografek organizowałyśmy stylizowaną sesję ślubną w Warszawie, a ponieważ ostatnio Daria zaczęła eksperymentować z łączeniem żywych i suszonych kwiatów poprosiłam ją o stworzenie dla nas bukietu ślubnego! Osobiście jestem zachwycona tą realizacją! Bukiet wyszedł dokładnie taki jakiego oczekiwałam! I hej? Kto powiedział, że kwiaty panny młodej muszą być białe i nudne.. Daria jak zwykle przekazała w nich swój pazur. Dodaję dosłownie parę zdjęć. Całą sesję stylizowaną będzie można obejrzeć już niebawem w sekcji zdjęć reportażowych. Myślę jednak, że pokazywanie produktów w ich praktycznym użyciu jest jedną z lepszych form reklamy. 

Fotograf Ślubny Rodzinny Łódź

Jeśli podobały ci się zdjęcia i sam szukasz czegoś w podobnym klimacie zapraszam cię serdecznie do kontaktu! Ustalimy wspólnie wszystkie szczegóły i stworzymy razem coś niesamowitego!