Fotograf Łódź

KOMUNIA WIKTORII

Fotograf na komunię to ciężki wybór. To pierwsza ważna uroczystość w życiu twojego dziecka i zasługujesz na najpiękniejszą pamiątkę z tego dnia. Zawsze się cieszę gdy dostaje od Was zaufanie i to ja uwieczniam dla Was ten dzień. 
Wspaniale było być fotografem na takiej komunii. Mimo pandemii udało się wszystko pięknie zorganizować. A nostalgia to absolutnie bajeczne miejsce.  Najbardziej zakochałam się w tym ogrodzie. Mnóstwo zieleni, nic tylko fotografować.
Wykonaliśmy w nim piękną sesję. A już po części oficjalnej dzieci miały czas na wspólną zabawę. Oczywiście zawsze staram się być tam gdzie najwięcej się dzieje! Także z luźnej zabawy udało się złapać super kadry. Ah… Piękna ta komunia. Mamy szczęście, że tak blisko Ozorkowa można znaleźć to magiczne miejsce. Gdybyście chcieli je wybrać na swoją uroczystość serdecznie polecam.

Czasem gdy zupełnie nic nie pomaga, aby rozweselić modela to fotograf musi się posunąć do ostateczności jaką jest…. ŁASKOTANIE!

Fotograf na komunii nigdy nie śpi! Już po oficjalnej części starałam się być nadal bardzo aktywna. Oto efekty podglądania zabawy dzieciaków.