Fotograf Łódź

Oferta na 18stkę

Reportaż z 18stych urodzin- Oferta

Bardzo się cieszę, że zainteresowały Cię zdjęcia i chcesz zobaczyć jak wygląda moja oferta.

A jak wyglądają pakiety?

Fotograf na 18stkę Łódź

Moje pakiety stworzyłam w oparciu o ilość pamiątkowych zdjęć.

Na imprezie 18stkowej zostaje zwykle do tortu i pasowania, czyli do zakończenia oficjalnej części imprezy

W każdym pakiecie zdjęcia otrzymujecie poprzez wirtualną galerię zdjęć. Załadowane zdjęcia są już obrobione i są to  wszystkie zdjęcia, które w moim odczuciu wyszły super. Spośród nich wybieracie swoje najpiękniejsze kadry, które będą dla Was tworzyć tą niezapomnianą pamiątkę na lata.

Fotograf na 18stkę Łódź - PAKIETY

Cena pakietu jest zależna od ilości zdjęć. Po wykonaniu reportażu nadal możemy dopłacić do wyższego pakietu i tym samym zwiększyć liczbę pamiątkowych ujęć.

150 zdjęć – 1000zł 
200 zdjęć – 1250zł 
250 zdjęć – 1500zł
300 zdjęć – 1750zł 
400 zdjęć – 2000zł 

Wszystkie zdjęcia, które załadowałam w galerii 2500zł

Osobne zdjęcie po za pakietami 15zł

*Cena zawiera:
doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy na sesji i podczas edycji zdjęć przy komputerze, dojazd na sesję, opłaty prowadzenia firmy i podatek, wydruki zdjęć na papierze jedwabnym oraz inne produkty zawarte w ofercie, przetrzymywanie materiału w wirtualnej galerii oraz finalne zapakowanie zdjęć i ich wysyłkę 

Co otrzymujecie, ale nie jest wypisane w pakietach

Nasze pierwsze spotkanie na kawie!
Ono nic nie kosztuje i do niczego Was nie zobowiązuje. To od Was zależy czy tego dnia podpiszemy umowę. Możecie na nim zapytać o co chcecie, obejrzeć więcej zdjęć. Chętnie też pomagam i podpowiadam w jakiś organizacyjnych kwestiach. Dla mnie taka kawa to świetna okazja, żeby Was poznać, dużo łatwiej później mi pracować z Wami podczas reportażu, a i u Was obserwuję też mniejszy stres.

 Legalny biznes
Tak jak już wyżej wspomniałam, jeśli decydujecie się na moje usługi konieczne jest podpisanie umowy. To ona zabezpiecza mnie i Was w razie jakiś losowych wypadków. Jestem legalnie zarejestrowaną firmą. Na każdą część płatności wystawiam fakturę i myślę, że fakt, że w moim życiu poświęcam się tylko i wyłącznie fotografii pozwala Wam spać spokojnie. 

Backup czyli kopie danych
Ile razy słyszałam historię, że dysk się zepsuł i zdjęcia gdzieś przepadły? I nie ma gwarancji na odzyskanie jakiejkolwiek pamiątki dla Was? Tego, że sprzęt czasem sprawia nam psikusy się nie przewidzi. Można jednak dmuchać na zimne. Waszą uroczystość sfotografuję aparatem, który od razu zapisuje dane na dwóch kartach pamięci. Później dane lądują u mnie zawsze na dwóch dyskach. W razie jakichkolwiek awarii sprzętowych możecie być spokojni o Wasze wspomnienia w moich rękach.

Fotoprodukty!

Wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę! Współpracuje z profesjonalnymi labami fotograficznymi w których odbitki oraz albumy są wykonywane z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Projekt albumu jest przesyłany do Was jeszcze przed wydrukowaniem, dzięki czemu dostaniecie produkt dokładnie taki, na jakim Wam zależy!

sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź
sesja rodzinna łódź

Cenny dodatkowych odbitek

format 10X15- 1,20zł/szt
format 13×18- 2,20zł/szt
format 15X21- 2,90zł/szt
format 15×23- 2,90zł/szt
format 20×20- 7zł/szt
format 20×30- 8zł/szt
format 30×30- 11zł/szt

Ceny albumów

album 20×20 10rozkładówek 280zł
album 20×20 20rozkładówek 380zł
album 25X25 10rozkładówek 380zł
album 25×25 20 rozkładówek 520zł

OK! To moją ofertę już znasz! Wracamy do oglądania zdjęć?